Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
türk,fransız,ingiliz
25.10.2017, 18:08 (Bu konu en son: 25.10.2017 Tarihinde, Saat: 18:08 düzenlenmiştir. Düzenleyen: MassAKA.)
Yorum: #1

türk,fransız,ingiliz
Türk fransız ıngiliz uçakla geziyor.
Herkes ülkesinin üstünden geçerken ülkesini tanıtıcak fransanin üstünden geçerken fransız burası bizim ülkemiz fransa.
Aşağıda gülü göstermiş bu da en sevdiğimizçiçektir.
İngiliz gülmüş biz onunla kıçımizi sileriz. İngilterenin üstünden geçerken ıngiliz burası da bizim ülkemiz.
Karanfili göstermis bu da en sevdiğimiz çiçektir. Bu sefer öbürleri biz onunla kıçımizi sileriz demişler.
Türkiyenin üstünden geçerken türk. Burasıda bizim ülkemiz türkiye.
Şu gördüğünüzde en sevdiğimiz çiçek kaktüstür. Var mi kıçıni silmek isteyenSmile
Tüm Mesajlarına Bak
25.10.2017, 19:40
Yorum: #2
Default Avatar
Cvp: türk,fransız,ingiliz
Smile)) sesli güldüm

SonKatliam
Tüm Mesajlarına Bak
25.10.2017, 19:46
Yorum: #3

guzeldı Smile

GuNaHKaR-RoNeSaNS-KRALLAR

Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.

[Resim: 1J4kJB.jpg]
Tüm Mesajlarına Bak
20.11.2017, 12:09
Yorum: #4

Kadının bi tanesi kuscuya papagan almaya gitmiş papagan cok küfür ediyomus kadın sormus eve geldigimde bana ne dersin hos geldin demis kuş peki bi erkekle gelsem or*spu or*spu demiş kadın agzı cok bozuk demiş sahibine bunu egitin haftaya gelip alıcam demis adam tamam demiş kusa işkence yaparak ögretiyomus her ettigi küfürde kuşun kafasını suya sokup cıkarıyomus bir hafta sonra kadın gitmis egittiniz mi demiş adam evet demiş papagana eve geldigimde bana ne dersin demiş kuşa kuşta hosgeldiniz hanım efendi demiş peki bir erkekle gelsem hosgeldiniz hanımefendi hos geldiniz beyefendi derim demiiş kuş peki iki erkekle gelsem ne dersin demiş papagan sahibine dönmüş sahip kovayı getir anam avradım olsun bu karı or*spu demiş

Bu da bende olsun

Ölüm Konuşmaya Başlayınca;
Yaşam Susmak Zorundadır... DsNc
Tüm Mesajlarına Bak
20.11.2017, 16:55
Yorum: #5

cok ıyı bılırım Smile

GuNaHKaR-RoNeSaNS-KRALLAR

Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.

[Resim: 1J4kJB.jpg]
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi