Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Larviya
23.10.2017, 00:25
Yorum: #1

Larviya
Konuyu açmamın herhangi bir sebebi yok sadece ölümlü dünya kime ne zaman ne olacağı belli olmaz. Yaz süresi boyunca çok güzel zamanlar geçirdik bazı oyuncularla. Başta ailem krallar ve savaşılan diğer oyuncular olmak üzere. En çok içimde kalan doğu ile bir türlü denk gelememek oldu :/ Beni tekrardan oyuna ısındıran ve ilk başta yanımda olan o oldu. Çok zor görünüyor ama inşallah aynı oyunda bulunma fırsatı bir gün elimize geçer diye umuyorum... Sonradan onun vesilesi ile krallar ailesine girdim ailedeki diğer üyelerle dost oldum ve oyun arkadaşlığının dışında bazen dertlerimizi paylaştık birbirimizle. Sosyal medya kullanmamama rağmen krallar ailesi için larviya adına face açmıştım Smile Buradan metine de çok ama çok teşekkür ediyorum. Bana çok yardımcı olduğu konular oldu, dert ortağım oldu Smile bir çok dost kazandırdı bana bu oyun. uzun lafın kısası güzel günlerdi. Herkes hakkını helal etsin. Smile yazmak içimden geldi Angel

Hiç kimseden bir şey beklemediğin sürece mutlusun.
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 01:05 (Bu konu en son: 23.10.2017 Tarihinde, Saat: 01:05 düzenlenmiştir. Düzenleyen: GuNaHKaR.)
Yorum: #2

Cvp: Larviya
vallahi yazdıkların tuylerımı urperttım.guzel mesajların ıcın ben tessekkur ederım sende benım kahrımı az cekmedin dıger sevgılı aıle uyelerı gıbı Smile ben gece yatmıyorum o yuzden herkese her an hersey yazabılırım.hobılerım arasında rahatsız etmek 1 numara.Smile

uzun lafın kısası helal olsun sende hakkını helal et
aysenur...Wink

GuNaHKaR-RoNeSaNS-KRALLAR

Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.

[Resim: 1J4kJB.jpg]
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 01:48
Yorum: #3

Ayşenur oyuna gelmeden gidiyorsun..Senle oynamak nasip olmadı..Oyunda senin gibi oyuncular varken Metin'le uğraşıyoruzWink. Tekrar oyuna dönmen dileğiyle...

♦ ♦ ♦ Özünden dönmeyenin sözü senettir ♦ ♦ ♦
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 02:28
Yorum: #4

bu ne demek sımdı benle nıye ugrasıyorsunuz ben asıl sızle ugrasıyom taktınız benı oyuna bır gun kafam guzel gelırım yazdım yazmaz olaydım yıne burdayım Tongue

Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 09:09
Yorum: #5

ayşenur yolun açık olsun hakkım varsa helal olsun sende hakkını helal et ve metin cumartesi gecesi saat 3 de aranır mı bir insan ya Big Grin
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 09:18 (Bu konu en son: 23.10.2017 Tarihinde, Saat: 09:19 düzenlenmiştir. Düzenleyen: larviya.)
Yorum: #6

(23.10.2017 01:48)SonMafya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ayşenur oyuna gelmeden gidiyorsun..Senle oynamak nasip olmadı..Oyunda senin gibi oyuncular varken Metin'le uğraşıyoruzWink. Tekrar oyuna dönmen dileğiyle...

İnşallah bi gün nasip olur Smile

(23.10.2017 09:09)MrEzio Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ayşenur yolun açık olsun hakkım varsa helal olsun sende hakkını helal et ve metin cumartesi gecesi saat 3 de aranır mı bir insan ya Big Grin

Helal olsun teşekkür ederim Smile ne demek için aradı acaba 3 te Big Grin

Hiç kimseden bir şey beklemediğin sürece mutlusun.
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 12:45
Yorum: #7

ya ısde bak aysenur sen dgru soruyu sordun onlar ole dusunmuyor aaa yınemı metın dıyorlar halbukı cok acıl ısım vardı Smile

Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 13:05 (Bu konu en son: 23.10.2017 Tarihinde, Saat: 13:05 düzenlenmiştir. Düzenleyen: MrEzio.)
Yorum: #8

(23.10.2017 09:18)larviya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(23.10.2017 01:48)SonMafya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ayşenur oyuna gelmeden gidiyorsun..Senle oynamak nasip olmadı..Oyunda senin gibi oyuncular varken Metin'le uğraşıyoruzWink. Tekrar oyuna dönmen dileğiyle...

İnşallah bi gün nasip olur Smile

(23.10.2017 09:09)MrEzio Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ayşenur yolun açık olsun hakkım varsa helal olsun sende hakkını helal et ve metin cumartesi gecesi saat 3 de aranır mı bir insan ya Big Grin

Helal olsun teşekkür ederim Smile ne demek için aradı acaba 3 te Big Grin

sığınağıma bak diye o gece sürekli uyanmak zorunda kaldı 2 saat anca yattım Big Grin

(23.10.2017 12:45)GaRDiYaN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ya ısde bak aysenur sen dgru soruyu sordun onlar ole dusunmuyor aaa yınemı metın dıyorlar halbukı cok acıl ısım vardı Smile

ulan metin Big Grin
Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 13:10
Yorum: #9

bir acaydın ogrenırdın Smile

Tüm Mesajlarına Bak
23.10.2017, 14:18
Yorum: #10

(23.10.2017 13:10)GaRDiYaN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  bir acaydın ogrenırdın Smile

Açmadım mı Big Grin
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  larviya oyuna bakınca mesaj at GuNaHKaR 4 1,262 08.06.2018 03:48
Son Yorum: GuNaHKaR
  larviya Hastanelik Oldu! GuNaHKaR 9 1,945 20.11.2017 16:54
Son Yorum: GuNaHKaR

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi