Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ramazan Bayramı
02.06.2017, 09:52
Yorum: #1

Ramazan Bayramı
Ramazan ayı tüm Türkler için sağlıklı ve hayırlı olsun.
Sahur arasında Nihat Hatipoğlu vb. kişilerin kofti vaazlarını izlemeden, Yaratıcı ile arasındaki bağı samimi ve temiz duygularla, din tüccarlarına para ve rant kazandırmadan ifa edecek olan kişilerin dualarının kabul olmasını diliyorum.
Bu mübarek ayda insanların dini duygularını sömürmek için pusuya yatacak olanlar tarafından servis edilen ve etrafta sık sık göreceğiniz, "Suriyeli kardeşlerin için bir bağış da sen yap" şeklindeki kampanyalara gülüp geçmenizi, Suriyeliler'in Türkler'den daha rahat olduğu gerçeğini hiçbir şekilde aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ediyor, hayırlı ve huzurlu bir ramazan ayı geçirmenizi diliyorum.
Tüm Mesajlarına Bak
03.06.2017, 04:29
Yorum: #2

Cvp: Ramazan Bayramı
seninde kardesim ama senin solediklerinin bir kismina katilmiyorum olaya suriyeli afgan veya cinli diye bakamazsin herkesin gorus acisi farklidir musluman kardesim diye bakarim ben olaya herkesin bir zorlugu vardir bunuda ALLAHDAN BASKA KIMSE BILEMEZ BEN SEVIYORUM MUSLANIM DIYEN HERKESI.. BENIDE BILEN BILIYOR GEREKIRSE CANIMI VERIRIM BU YOLDA

GuNaHKaR-RoNeSaNS-KRALLAR

Sahipsiz vatanın batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.

[Resim: 1J4kJB.jpg]
Tüm Mesajlarına Bak
03.06.2017, 09:01
Yorum: #3

(03.06.2017 04:29)GaRDiYaN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  seninde kardesim ama senin solediklerinin bir kismina katilmiyorum olaya suriyeli afgan veya cinli diye bakamazsin herkesin gorus acisi farklidir musluman kardesim diye bakarim ben olaya herkesin bir zorlugu vardir bunuda ALLAHDAN BASKA KIMSE BILEMEZ BEN SEVIYORUM MUSLANIM DIYEN HERKESI.. BENIDE BILEN BILIYOR GEREKIRSE CANIMI VERIRIM BU YOLDA

Kesinlikle katılıyorum. Herkese hayırlı ramazanlar

Hiç kimseden bir şey beklemediğin sürece mutlusun.
Tüm Mesajlarına Bak
03.06.2017, 19:32
Yorum: #4

Biz müslüman değiliz demedikki, benim için her müslüman bir değildir.(Suriyeliler gibi)
Irk meselesi yalnız yarış atlarında kalmıştır diyorsun ama görüyorsun ki hayvanların bile asilinde ırk aranır. Kimse sokak köpeklerinin ırkını sormaz.
Tüm Mesajlarına Bak
03.06.2017, 22:41
Yorum: #5

(03.06.2017 19:32)Attilius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Biz müslüman değiliz demedikki, benim için her müslüman bir değildir.(Suriyeliler gibi)
Irk meselesi yalnız yarış atlarında kalmıştır diyorsun ama görüyorsun ki hayvanların bile asilinde ırk aranır. Kimse sokak köpeklerinin ırkını sormaz.

Kardeşim sen kimyasal patlayıcı kullanıldıgında neler yasadı o insanlar o cocuklar görmedin mi hiç mi canın yanmadı eger sen bir müslüman acı cekerken zevk alıyorsan üzülmüyorsan zaten vicdanen kendini sorgulaman lazım insanlar caresiz ailesini düsünmek zorunda hee ben olsaydım savasırdım kacmazdım ama hekresin görüsüne saygı duymak lazım yanlıs seyler düsünüyorsun. İnsanları yargılamak sadece Allaha mahsustur herkese iyi ramazanlar

Ölüm Konuşmaya Başlayınca;
Yaşam Susmak Zorundadır... DsNc
Tüm Mesajlarına Bak
03.06.2017, 23:21
Yorum: #6

Herkes kendi görüşünü kendi ulkesinde yaparsa zaten bir sorun kalmaz.. Suriye filistin cephesinde osmanli askerlerinin karninda altin var diyerek hepsini bosaltanlarda Müslümandı.ancak türk değil, araplardi..bugün irakta bombalar patliyorsa araplarin kendi aralarinda tarihten gelen kullanilabilmeleri yüzünden. Keza suriyede patliyorsa yine öyle. Kimsenin görüşüne saygili olamayiz.arap ülkesinde yasasin.biz türkü kabul ederiz. Türk ırkı varolsun.
Tüm Mesajlarına Bak
04.06.2017, 00:55
Yorum: #7
Default Avatar
Kusura bakmayin da herkesin görüşüne de saygı duyulmaz. Bizzat hatay/antakyalı olan biri olarak söylüyorum bunu, defalarca kez de suriyeye gitmişliğim vardır. Savaşlarda kadınlar çocuklar ve yaşlılar kurtarılır. Genç ve orta yaşlı erkek nüfus ülkesini bir taraf olacak şekilde korumak zorundadır. Ayrıca haberlerde her gördüğünüze duyduğunuza inanmayın: Yok kimyasal gazlarmış yok katliamlarmış. Bunlar suriyedeki mevcut rejimi düşürmek için yapılan söylemler. Suriyenin mevcut yönetimi kimyasal gaz kullanımının kanıtlanmasını istedi BM'den, lakin bu konuda BM kanadından bir cevap yok.
İşin bir diğer boyutu ise insanlar eşit doğmalı, eşit ölmelidir. Türk kürt çerkes arap alevi sünni hristiyan yahudi vs vs ayrılmaz insanlar. Kafatasçı zihniyet çok geride kalmalı. Tüm ırklar var olsun..
Ramazan bayramınızı kutlarım.

Doğukan AKSOY

Dünyayı değiştiremeyiz ama farklılık yaratabiliriz.

...KRALLAR... ...JaCKaL...
Tüm Mesajlarına Bak
04.06.2017, 08:31
Yorum: #8

Türk toplumu son yıllarda acayip bir hal almaya başladı.
Mesela.
Irk ayrımını karaladılar, cinsiyetçilik modasıyla erkek cinsine hakaretler yağdırma modasını körüklediler.
Irki değerleri geri plana attılar, siyasi parti tercihi üzerinden ayrıma başladılar.
Türklük üzerinden mantıklı bir Türk Irkçılığı yapmaya yanaşmadılar, ancak ayrımcılıktan da hiç caymadılar.
Türk Irkçıları adam sevmek için tek geçerli kriteri, falanca partinin sempatizanı olmak ya da olmamak şeklinde düşünenlere de karşıdır.
Her şeyden önce, Türk Irkçıları gerçekçidir, Irklar ve Diller var olduğu sürece, bu Irkların Milliyetçiliği de varlığını sürdürecektir, bu nedenle, ebediyete kadar huzurlu bir ülke için Ulus bütünlüğüne sahip ülke yapısı esastır.
Bunca acayip görüşe sahip kitleler arasında, Türk Irkçılarının gerçekçi ve vizyonlu görüşleri, birçok sıradan insanın düşüncesinin aksine, en mantıklı ve en cesur fikir sistemidir..
Tüm Mesajlarına Bak
04.06.2017, 11:45
Yorum: #9
Default Avatar
Türk ırkçıları gerçekçi falan değildir. Fikri gerçekçi olanlar bu topraklarda farklı dine ırka dile mensup insanların varlığını kabullenirler, dışlamazlar. Irkların milliyetçiliğinin varlığını sürdürecek olması bu fikrin doğru olduğundan değil, bu fikre kapılan insanların dar görüşlülüğündendir.
Doğru olan tek milliyetçilik Atatürk Milliyetçiliğidir.
Atatürk Milliyetçiliği, bir kişinin Türk Milletinden sayılması için soy, ırk, etnik köken ortaklığı gibi ölçütler yerine vatandaşlık, birlikte yaşama azmi ve inancı gibi ölçütleri şart koşar. Bu nedenle Atatürk milliyetçiliği ayrımcılığı ve ırkçılığı reddedip yasaklayan bir anlayış olup bu milletin ayrıştırılmasına karşı durur.

Doğukan AKSOY

Dünyayı değiştiremeyiz ama farklılık yaratabiliriz.

...KRALLAR... ...JaCKaL...
Tüm Mesajlarına Bak
04.06.2017, 12:25 (Bu konu en son: 04.06.2017 Tarihinde, Saat: 12:26 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Attilius.)
Yorum: #10

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.

Mustafa Kemal Atatürk

Türk milliyetçiliği dar görüşlü değil, vizyonu en geniş görüştür. Mustafa Kemal Atatürk ilk bastırdığı paralarda bozkurt resmini koydurarak bunu zaten kanıtlamıştır. Sol kesim Atatürkü benimsediği için bu paralardan resim kalkmıştır. Mustafa Kemal Atatürk gelmiş geçmiş en büyük Türk milliyetçisidir.

Hükümet sağolsun suriyelileri doldurarak halkın içindeki Türkçülüğü dışarıya yavaş yavaş çıkarmaktatır. Türk ırkı yavaş yavaş yükselecek ve bir gün ''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE'' diyemeyen hiç kimse bu ülkede yaşayamayacak. Gününüz esen olsun.
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi